Конкурс на кращий гуртожиток ПДАА

25 грудня 2013 року відбувся конкурс – огляд на кращий гуртожиток  студентського  містечка  Полтавської Державної Аграрної Академії! В конкурсі взяли участь усі гуртожитки академії. Конкурс мав на меті активізувати роботу студентського самоврядування в гуртожитках, покращити побутові умови проживання студентів у гуртожитках і згуртувати студентський актив.

Конкурсній комісії, до складу якої входили представники адміністрації навчального закладу і студентського самоврядування, нелегко було визначити переможців, адже всі гуртожитки  були достойні звання кращого.

Та все ж переможців визначено. Кращим гуртожитком студентського містечка Полтавської Державної Аграрної Академії  визначено гуртожиток №4Б. (Староста гуртожитку Білан Тетяна, Зав. гуртожитку  Аксьонова Т.М.)

Друге місце посів гуртожиток №5 (Староста гуртожитку Падусенко Олександра, Зав. гуртожитку Крот Є.В.)

І почесне третє місце  зайняв гуртожиток №4а (Староста  гуртожитку Проценко Олександр, Зав. гуртожитку Пархоменко О.М.)

Усі переможці нагороджені почесними грамотами ректора академії, професора  Аранчій  В.І.  та солодкими подарунками.  Гуртожиток №4б отримав перехідний кубок за 1 місце.