Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

Петренко
Наталія Вікторівна
Весна
Юлія Анатоліївна
Керівник відділу
Оператор відділу

Відділ працевлаштування Полтавського державного аграрного університету створений згідно наказу ректора Університету № 3-118 від 06 квітня 2001 року у відповідності до наказу Міністерства освіти України «Про працевлаштування випускників вищих навчальних закладів» (наказ № 454 від 30.12.1999р.)

Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників, у своїй роботі керується:

1. Законом України "Про вищу освіту".

2. Законом України "Про зайнятість населення".

3. Законом України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні".

4. Постановою Кабінету Міністрів України № 992 від 22.08.1996 р. "Про порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням".

5. Постановою № 216 від 15.04.2015 р. «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України № 992 від 22.08.1996 р.»

6. Постановою Кабінету Міністрів України № 1159 від 29.06.1999 р. "Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості".

7. Положенням про відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ПДАУ.

8. Статутом ПДАУ.

Ти цілеспрямований і наполегливий студент, націлений на успіх у житті!

Ти бажаєш будувати успішну кар’єру – Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Полтавського державного аграрного університету допоможе тобі у твоїх починаннях!!!

Головна мета діяльності Відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників – надання допомоги студентам і випускникам Університету у плануванні професійної кар’єри та сприяння їх працевлаштуванню, а також адаптації їх до практичної діяльності. Підтримання подальших зв’язків з випускниками Університету, здійснення моніторингу їх кар'єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Пріоритетом нашої діяльності є інтереси студента.

Напрямки діяльності Роботодавцям Анкета випускника

Банк вакансій