Аграрна академія в полоні…кохання

День закоханих надихає не лише половинок які хочуть привітати один одного, а й нашу академію на проведення приємних серцю заходів. Тому, наша альма-матер, вирішила розважити студентів  провівши заходи присвячені Дню святого Валентина.

Цього разу нашим студентам-співакам необхідно було завоювати серце слухачів проспівавши в караоке. Кожен старався як міг,вибираючи то ліричні і милі серцю пісні,то веселі й запальні. Проте, після важкої вокальної битви переможцем стала пара з  економіки та менеджменту – Сардаров Рамін та Севрюков Влад, які отримали втішні призи від адміністрації.

Окрім цього конкурсу, студентська рада порадувала нас й іншими заходами в честь дня закоханих: провела стіну побажань - де кожен охочий міг залишити теплі слова, пошта кохання, якою доставлялися найщиріші зізнання хлопцям та дівчатам від їхніх обранців.

Окремо хотілося б зазначити про фото-конкурс «Чмаффкі-обнімаффкі», в якому виставлялися романтичні фото на оцінку журі – студентів академії. Переможців визначити було дуже важко, проте третє місце отримала – Фененко Яна факультету економіки та менеджменту, друге зайняв студент факультету ветеринарної медицини – Тарасенко Костянтин. А перше місце отримала - Кульпінська Руслана з  факультету економіки та менеджменту, кожен з них отримав приз від адміністрації нашої академії.

Тож дорогі друзі бажаємо всім вам  великого кохання, світлих та радісних днів на протязі всього навчального року - адже ви того варті!

Курішко Олена