На базі академії 16 квітня 2014 р. буде проходити секція з екології Міжнародної науково-практичної конференції «Економічні, екологічні та соціокультурні перспективи розвитку Росії, країн СНД і ближнього зарубіжжя», яка організована:

Російським економічним університетом ім. Г.В. Плеханова російським державним торгово-економічним університетом (Новосибірська філія), Полтавською державною аграрною академією, Казахстанським інноваційним університетом.

На секції розглядаються наступні напрями:

1. Еко-економіка: проблеми формування та перспективи розвитку.

2. Екологічні проблеми розвитку галузей і територій.

3. Перспективи розвитку екологічного менеджменту.

Всього на секцію було подано 13 статей із різних навчальних закладів України, Росії та Казахстану.

Дякуємо всім за участь!