Співочі серця

13 лютого пройшов караоке-батл в «Грамафоні» за підтримки Полтавського відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Організатори на передодні дня кохання вирішили перевірити милозвучність студентських голосів. Перед ними стояло клопітке завдання оцінки дуетів, адже їх було дванадцять, з різноманітних учбових закладів Полтави.

Учасники намагались обирати пісні,які б могли максимально розкрити їхні почуття в такий ніжний вечір та розчулити серце кожного присутнього в  залі. Відверто кажучи,в них це вийшло на відмінно.

Завдання було не з простих,адже вони мали заспівати по 2 пісні на їх розсуд, а вже потім журі виголосило свій вердикт. Кожна з пар була варта перемоги, але студенти Полтавської державної аграрної академії, як завжди, попереду. Переможцями стали Панчошка Віталій та Стадніченко Альона, які отримали призи від організаторів.

Хочеться побажати переможцям творчого натхнення не лише на сцені, а й в повсякденному житті - так тримати!