Що? Де? Коли?

Студенти академії довели свою ерудованість і величезний запас знань на показовій грі «Що? Де ? Коли ?», яка відбулася 5 березня. Кожен факультет представив свою команду. «Cranium», «Мега МОЗГИ», «Гжегош Бжен-джишчикевич», «Angry birds and wolfs», «Cansela bursa pastoris», «Шість мінус один». У чемпіонаті брали участь як досвідчені, так і новачки інтелектуального руху.

Пройшовши два тури гри і показавши неабиякі знання перемогла команда «Cansela bursa pastoris» (капітан Макаова Богдана) факутету агротехнології та екології. За ними, відставши всього на декілька балів, слідували «Гжегош Бженджишчикевич» інженерно-технологічного факультету (капітан Мікуца Дмитро). Слід відзначити також команду «Мега МОЗГИ» (капітан Пасічник Сергій). Всі команди та гравці проявили себе якнайкраще. Адже головне - це ігровий азарт, яскраві емоції і гарний досвід. Тож у наступних іграх чекаємо всіх знову на чемпіонаті! Приходьте самі й приводьте нових гравців!