130-річчя від дня заснування Полтавської дослідної станції!

28 жовтня 2014 року у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбулися святкові заходи з відзначення 130-річчя від дня заснування Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і АПВ НААН України.
В урочистостях взяли участь ректор ПДАА, кандидат економічних наук, професор Аранчій В.І., яка виступила з вітальним словом; проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, професор Опара М.М.; декан факультету агротехнологій та екології, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Маренич М.М.; доцент кафедри БЖД ІТФ кандидат сільськогосподарських наук Опара Н.М.; доцент кафедри охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Самородов В.М., який виступив зі співдоповіддю «Класики агрономії і Полтавська державна сільськогосподарська дослідна станція»