Академія гостинно відкрила двері студентам

Академія гостинно розчинила двері студентам – першокурсникам набору 2011 року (див. фотоальбом).

Урочистий церемоніал посвяти першокурсників у студенти розпочала виконуюча обов’язки ректора академії Валентина Іванівна Аранчій. Вона привітала першокурсників зі святом, побажала активного та плідного навчання.

Студентів також вітали:

• Замикула Володимир Васильович – заступник голови Полтавської державної адміністрації
  • Шевніков Микола Янаєвич – директор аграрно-економічного коледжу
  • Коба Лариса Юріївна -  мати студента, головний редактор обласної газети «Село полтавське
  • Олег Білаш - студент-старшокурсник
  • священник о. Олександр

Першокурсникам вручили символічні студентський квиток та залікову книжку, з вуст першокурсників пролунала традиційна клятва студента.

Зі словами подяки до присутніх звернулася студентка – першокурсниця інженерно-технологічного факультету, випускниця  Шишацької гімназії  Руслана Раменська.

Свято закінчилося виконанням величного Гімну академії.