Бельгійська делегація в ПДАА

БЕЛЬГІЙСЬКА ДЕЛЕГАЦІЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ДЕРЖАВНІЙ АГРАРНІЙ АКАДЕМІЇ
Днями в Полтавській державній аграрній академії побувала бельгійська делегація з Провінції Ено.
Відбувся круглий стіл за участю викладачів, магістрів, студентів академії з представниками бельгійської делегації.
З привітальним словом до присутніх звернулася ректор академії, професор Аранчій В.І.
Від бельгійської сторони з привітальним словом звернувся та представив делегацію Шарль Вастерзагер. У складі делегації Жюльєн Лувйо, представник Центру агрономії Провінції Ено, керівник по дослідженнях рослин; Ліонель Анюіз, представник Центру агрономії Провінції Ено; керівник служби депутата Провінції Ено пана Жеральда Моргата Чарльз Вастерсайгер; представник Агенства розвитку Провінції Ено, керівник проекту співробітництва з Полтавською областю Каролін Доріньо.
Презентували діяльність Центру агрономії Провінції Ено  Жюльєн Лувйо і Ліонель Ануіз. Вони розповіли про напрямки роботи по селекції озимої пшениці, ріпаку та заходах боротьби з фітофторою картоплі.
Аграрний сектор Полтавської області презентував директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації С.О. Фролов.
З системою захисту рослин учасників семінару ознайомила начальник Управління державного нагляду Полтавської області Л.Г. Верховод.
Представники бельгійської делегації відвідали Науково-дослідний інститут агрономії, де кандидат біологічних наук М.Є. Баташова ознайомила гостей з результатами роботи селекційного центру.
Гості з Бельгії побували також в ПП «Агроекологія» Шишацького району. Засновник господарства Герой Соціалістичної Праці, Герой України С.С. Антонець ознайомив їх з господарством, концепцією органічного землеробства, системою обробітку ґрунту, технологією внесення органічних добрив, вирощуванням сидеральних культур.
Гості відвідали також фермерське господарство «Агросвіт СВ»  Глобинського району.
Результатом перебування бельгійської делегації було проведення спільних  наукових досліджень з питань селекції озимої пшениці, ріпаку та боротьби з фітофторою картоплі.