День інтелектуальної битви на факультеті «Обліку та фінансів»

У четвер, 30 жовтня, було проведено змагання розуму та інтелекту, мозкову битву, гру «Що? Де? Коли?». На реєстрацію з’явилося чотири команди, які представляли збірні 1-3 курсів. Це команди «Марья Ивановна», «Мінімум», «Путевка в Крым» та «Птица Говорун».
За правилам гра складалася з трьох турів, по 10 запитань у кожному. Атмосфера була невимушеною, а вся гра проходила у рівній боротьбі команд і по запалу пристрастей нічим не поступалася фіналу Чемпіонату Світу з футболу. Переможцями стала команда «Птица Говорун», яка представляла студентів 1 курсу напряму підготовки Обліку і аудиту. Це підтвердило високий інтелектуальний рівень «первачків».
Усі учасники були нагороджені почесними грамотами, а пеможці отримали приз та звання кращих гравців «Що? Де? Коли?» факультету «Обліку та фінансів» 2014 року.
Добре, що слова не розходяться із діями.