Міс Академія 2014!

6 травня в актовій залі першого корпусу відбувся довгоочікуваний захід – «Міс Академія 2014». Найголовнішому конкурсу академії передували цікаві змагання за звання найкрасивішої, найталановитішої та найкмітливішої дівчини на кожному факультеті.

За звання Міс Академії боролося 7 красунь, які чарували своєю красою, підкорювали талантами та радували посмішками. Немов тендітні весняні квіти дівчата розкривалися на сцені своїми вміннями. Кожен член журі оцінював конкурсанток за своїми критеріями.

За традицією кожна з дівчат отримала «Міс»: Гевла Марина – «Міс Чарівність»; Смолінська Марія – «Міс Талант»; Бондаренко Марина – «Міс Посмішка»; Прокофьева Марина – «Міс Ерудиція»; Резнік Яна – II Віце – міс і Міс Глядацьких симпатій; Дмитренко Оксана – I Віце – міс. В номінації «Міс Академія 2014» перемогла Литвиненко Валерія. В результаті, кожна з дівчат отримала приємні подарунки і була обласкана увагою глядачів.