Науковий підхід у навчанні магістрантів ІТФ

Магістранти кафедри Машиновикористання і виробничого навчання проводять заняття з актуальних тем в "проблемній аудиторії з дослідження та біологічною подібністю робочих органів грунтообробних та посівних машин".

Лабораторну роботу по визначенню технічного стану робочих органів культиваторів проводить к. т. н., доцент Ляшенко Сергій Васильович.

В ході роботи визначені особливості процесу зносу різальних поверхонь культиваторних робочих органів. На демонстраційному матеріалі попередньо проведених наукових робіт студенти змогли провести дефектування різальних поверхонь.

За допомогою оригінального кругового каналу встановлено причини зносу поверхонь. Студенти змогли спостерігати в реальних умовах як культиваторна лапа контактує з грунтовим середовищем, та відмітили, що на ступінь зносу мають вплив експлуатаційні показники та умови її роботи.

Познайомилися з результатами наукових кандидатських та магістерських робіт, проведених в цій проблемній лабораторії.

Запропонована методика проведення робіт в проблемних наукових лабораторіях покращує якість підготовки магістрів та науковців в ПДАА.