Обміняй цигарку на цукерку!!!

Про згубну дію куріння можна говорити довго і нудно, Всі розуміють які тяжкі наслідки призводить паління, але продовжують труїти свій організм. Тому студенти інженерно-технологічного факультету вирішили не словом, а ділом взятися пропагувати антитабачну кампанію.
15 жовтня на великій перерві студентський актив факультету вирушив у рейд по академії, завданням якого, було провести «бартер»: «ми, Вам цукерку - Ви нам цигарку». Годі й казати, що така акція викликала ажіотаж і захват у студентів не тільки ІТФ, а і усієї академії, отже як бачимо факультетський захід швидко переріс у всеакадемічний, на що організатори, чесно кажучи й розраховували.

Післямова: всі обміняні сигарети були утилізовані і знищені, що засвідчено у фото-звіті.