ПДАУ спільно з міжнародними партнерами працює над забезпеченням житлом ВПО

Полтавський державний аграрний університет активно співпрацює з міжнародними партнерами, щоб забезпечити комфортними оселями внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток на Полтавщині.

Сьогодні, 27 березня 2024 року, з робочим візитом один з об’єктів масштабної програми реконструкції будівель для ВПО, який знаходиться в  гуртожитку № 5 ПДАУ, відвідали:

• Октавіан Мохореа, голова саб-офісу УВКБ ООН у місті Дніпро;

• Ольга Стрілець, офіцер з питань захисту саб-офісу УВКБ ООН у місті Дніпро;

• Литвиненко Олександра, національна радниця з питань захисту саб-офісу УВКБ ООН у місті Дніпро;

• Павло Тагаєв, представник програми Shelter саб-офісу УВКБ ООН у місті Дніпро;

• Пилипенко Олександр, регіональний координатор програми СССМ у Полтавській і Сумській областях БФ «Право на захист»;

• Василенко Володимир, заступник начальника Полтавської ОВА;

• представники Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів і внутрішньо переміщених осіб Полтавської ОВА.

Спільно з гостями переглянули обсяг виконаних робіт ректор ПДАУ Олександр Галич, проректор з економіки та інфраструктури ПДАУ Олег Дубинка та директор студентського містечка ПДАУ Сергій Шабельник.

У ПДАУ вже виконано 25 % запланованих робіт. Зокрема, було замінено вікна в кімнатах і секціях, вхідної групи.

Олександр Галич подякував міжнародним партнерам за підтримку та співпрацю, а також висловив віру в те, що спільними зусиллями ми зможемо допомогти людям, які постраждали від війни.

Наразі в рамках програми УВКБ ООН в Полтавській області реалізується 4 проєкти з ремонту приміщень, де проживають ВПО.

Слава Україні!