Прогресивне студентство - майбутнє ветеринарної медицини

ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
КАФЕДРА ПАТОЛОГІЧНОЇ АНАТОМІЇ ТА ІНФЕКЦІЙНОЇ ПАТОЛОГІЇ
СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ННВК ПДАА
«ПРОГРЕСИВНЕ СТУДЕНТСТВО- МАЙБУТНЄ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ»

12 листопада 2014 року
ЗАПРОШЕННЯ
ОРІЄНТОВНА ТЕМАТИКА СЕКЦІЙ:

• Актуальність ветеринарної науки у сучасних умовах.

• Лікування і профілактика незаразних хвороб

• Ліквідація і профілактика заразних хвороб

• Біотехнологія розмноження сільськогосподарських тварин.

За результатами конференції буде опублікований збірник праць.

Вимоги:
поля: верхнє і нижнє – по 2 см, ліве і праве – по 2,5 см, кегель – 14 пт; міжрядковий інтервал – одинарний; абзацний відступ – 1,25 см.
НАЗВА ТЕЗ (усі літери великі; шрифт – Times New Roman – напівжирний; вирівнювання по центру; після заголовку пропустити один рядок).
Прізвище та ініціали автора (-ів) –посада, науковий ступінь, вчене звання; назва навчального закладу (шрифт Arial-курсив; вирівнювання – по лівому краю).
Текст тез (шрифт – Times New Roman; вирівнювання – по ширині сторінки; перед першим абзацем тексту встановити інтервал 9 пт; після тексту пропустити один рядок; у тексті в обов’язковому порядку повинні бути посилання на джерела інформації, мінімум два).
Загальний об’єм тез – одна сторінка.
Словосполучення «Список використаних джерел» (шрифт – Times New Roman – напівжирний, вирівнювання по центру).
Власне список використаних джерел (шрифт – Times New Roman; вирівнювання – по ширині сторінки; оформлення згідно до вимог ВАК).
Тези надсилати до 30 жовтня на електронну адресу: lenavet26@ukr.net
Звертатися за тел. 095 748 02 58 –Передера Олена Олександрівна, кафедра патологічної анатомії та інфекційної патології
(член оргкомітету).

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

8º°- 9 º° - Реєстрація учасників конвенції (кафедра патологічної анатомії та інфекційної патології).
9 º°- 10 º° - Пленарне засідання
10 º°- 10³° - Перерва на каву
10³°-13 º°- Секційні засідання
13 º°-14 º°- Обід
14 º°- 17 º° - Ознайомлення з кафедрами факультету ветеринарної медицини Полтавської аграрної академії, екскурсія містом Полтава.
17 º°- від’їзд учасників конференції.

Полтава-2014