Розпочато діяльність в проекті LEARNSAVE, онлайн-курс "Як написати та опублікувати наукову роботу в міжнародному журналі"

Сьогодні розпочали першу діяльність в нашому проекті LEARNSAVE, онлайн-курс "Як написати та опублікувати наукову роботу в міжнародному журналі". Курс організований Шведським університетом сільськогосподарських наук у межах проекту LEARNSAVE, Learning under attacks – sustainable education at risk в українських університетах, що фінансується Шведським інститутом.

Курс має на меті облаштувати учасників важливими знаннями, навичками та компетентностями у науковому письмі та етичній поведінці для створення високоякісних наукових рукописів та ефективної передачі досліджень академічній спільноті.