Розвиток АПК на засадах раціонального природокористування

ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
Варшавський університет сільського господарства, Польща
Вроцлавський університет, Польща
Державний аграрний університет Молдови, Молдавія
Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет
Житомирський національний агроекологічний університет
Краківський політехнічний університет ім. Т. Костюшки, Польща
Національний університет водних ресурсів та природокористування
Новосибірська філія ФДБОУ ВПО «Російський економічний університет ім. Г.В. Плеханова», Росія
Рязанський державний агротехнологічний університет ім. П.А. Костичева, Росія
Сибірський науково-дослідний інститут економіки сільського господарства Россільгоспакадемії, Росія
Томський сільськогосподарський інститут - філія ФДБОУ ВПО «НДАУ», Росія
ФДБОУ ВПО «Воронезька державна лісотехнічний академія», Росія
ФДБОУ ВПО «Курганська державна сільськогосподарська аграрна академія ім. Т.С. Мальцева», Росія
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток АПК на засадах раціонального природокористування: екологічний, соціальний та економічний аспекти» (дистанційна участь), яка буде організована 28 травня 2015 р. у Полтавською державною аграрною академією (за адресою: Україна, м. Полтава, вул. Сковороди 1/3). Робочі мови – українська, російська та англійська.

Для участі в конференції запрошуються доктори і кандидати наук, докторанти, аспіранти, магістри, керівники та фахівці комерційних організацій й органів державного та муніципального управління, всі зацікавлені особи, незалежно від місця навчання, роботи та проживання.

СЕКЦІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Екологія.
2. Соціальна сфера.
3. Сільське господарство.
4. Економіка.

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі у роботі конференції необхідно до 20 квітня 2015 р. подати до оргкомітету заповнену за формою, що додається, заявку, квитанцію про оплату і відредагований текст тез в електронному форматі на е-mail: PDAA_Conference@mail.ru.
За підсумками роботи конференції буде підготовлений електронний збірник тез з присвоєнням УДК, ББК.

РЕЄСТРАЦІЙНА АНКЕТА

Приклад оформлення тез