"Що? Де? Коли?"

В четвер, 6.11.2014 р.на факультеті економіки і менеджменту була проведена інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" між студентами 1-2 курсів. За сприянням комісії освіти, науки та болонського процесу, участь у грі взяли 5 команд, такі як:
Команда "Напополам" ЕП-11, "Клубнічний сад" МО-21, "Діти Енштейна" МО-11, "Сірі" МО-12, та команда "the best" ЕП-21.
За правилами, гра складалася з 4 турів, по 15 запитань в кожному.
Питання були різнопланові, але, незважаючи на їх важкість, в аудиторії панувала дружня і невимушена атмосфера.
Гравці були оригінальними та кмітливими, а їхні групи підтримки - веселими і запальними.
Переможцями гри стала команда "the best", яку представляли 5 чарівних дівчат. Усі учасники отримали солодкі призи та подяки, а переможці - мега-круту солоденьку шоколадочку та грамоту.
Студентська рада ФЕМ виражає подяку за допомогу в організації та проведенні:
Декану факультету Галичу Олександру Анатолійовичу
Студентському декану факультету Шевченко Юлії
Заступниу директора з виховної роботи ННІЕБ
Терещенку Івану Олексійовичу
Голові комісіїї освіти, науки і болонського процессу ФЕМ, Голові студентського наукового товариства Петраш Анастасії
Голові лічильної комісії гри Окопній Катерині
Лічильній комісії - Гутневу Володимиру та Добрик Вікторії.
Вітаємо переможців, до нових зустрічей.