Соціальна підтримка французького банку «Креди Агриколь Банк» дітям - сиротам академії

«Креди Агриколь Банк» розпочав програму підтримки студентів аграрних навчальних закладів України під назвою «Моє майбутнє в агробізнесі».Програма охвачує три аграрних регіони країни і їх аграрні навчальні заклади: Полтавську державну аграрну академію, Херсонський державний аграрний університет та Вінницький національний аграрний університет. Спочатку підтримку одержать діти – сироти, які навчаються на факультетах технологічного профілю.

В нашій академії спеціальну стипендію від банка, підтримку протягом усіх років навчання, одержали студенти 1-го курсу агрономічного факультету Іван Остапенко та Оксана Шепетя.

За умов гарного навчання студентам програми буде надана можливість стажування в банках України та Франції, а також допомога в працевлаштуванні після закінчення навчання.