Стипендіатка програми Завтра.UA

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТИПЕНДІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ ЗАВТРА.UA

Стипендіатка програми Завтра.UA Лесюк Альона провела для студентів факультету «Обліку та фінансів» та «Економіки та менеджменту» Полтавської державної аграрної академії презентацію Стипендіальної програми Завтра.UA.

Що отримують переможці конкурсу?
1. Досвід:
    а) проектної роботи – опрацювання ідей та підготовка до їхнього впровадження у вигляді готових проектів у команді однодумців;
    б) участь у тренінгах – особистий та професійний розвиток шляхом отримання корисних вмінь та навиків.
2. Стажування – набуття навичок поведінки, реагування та фаховості в робочих умовах.
3. Участь в плануванні, організації та реалізації проектів провідних організацій України.
4. Знання:
     а) публічні лекції – лекції всесвітньо відомих політиків, мислителів та громадських діячів;
     б) участь у щорічній конференції YES – участь в найвпливовішій дискусійній платформі України, яка збирає провідних світових та українських політиків, бізнесменів та експертів;
     в) освітні програми – отримання знань з різних галузей на освітніх форумах, конференціях, дискусіях;
     г) участь в партнерських проектах – участь в проектах компаній-партнерів: PinchukArtCenter, EastLabs, Greencubator інші.
5. Мережа:
     а) мережа контактів – єдина платформа однодумців з усієї України;
     б) обмін досвідом та інформацією – швидкий доступ до необхідної інформації чи досвіду в будь-якій галузі;
     в) взаємодопомога – підтримка колег-однодумців в професійних та приватних питаннях, надання необхідної поради чи допомоги;
     г) нові друзі з усіх куточків України – друзі-однодумці з усієї України, з якими можна весело провести дозвілля.
6. Підтримка:
     а) фінансова – Стипендія! А також підтримка найцікавіших колективних проектів й ініціатив;
     б) партнерська – підбір та налагодження зв’язків з потенційними партнерами проектів й ініціатив;
     в) експертна – отримання необхідних експертних консультацій;
     г) інформаційна – сприяння висвітленню починань та досягнень в електронних та друкованих ЗМІ, а також на центральному телебаченні.
В конкурсі можуть брати участь студенти 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, які навчаються у:
ВНЗ – партнерах Програми (дивись Перелік ВНЗ – партнерів Стипендіальної програми «Завтра.UA» на 2014/15 навчальний рік).
Інших вітчизняних ВНЗ ІV рівня акредитації (незалежно від форми власності).

Контакти Програми:
konkurs@zavtra.in.ua
info@zavtra.in.ua

Повну інформацію
про умови участі у конкурсі дивись на

P.S. Тож не втрачайте свій шанс проявити себе, використайте цю можливість зробити своє життя та життя оточуючих кращим!
Адже участь у Стипендіальній програмі Завтра.UA може стати Вашим стартом до великих «професійних звершень».