Тематичний захід до Дня психолога

Активна студентська молодь Навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій відвідала тематичний захід до Дня психолога, організований керівником психологічної служби Полтавського державного аграрного університету Іриною Плаксієнко спільно з її колегами. Завдяки арттерапевтичному формату подія пройшла у комфортній, невимушеній і веселій атмосфері. Кожен з учасників взяв участь у створенні спільного малюнка. Окрім цікавих активностей, спрямованих на просвітницьку роботу з підвищення психологічної культури всіх учасників освітнього процесу в Університеті, молодь змогла відчути позитивний ефект від психоемоційного розвантаження, випробувавши оригінальні вправи на розвиток рухливості, нейрогімнастику та дошки Садху. У цьому студентам допомогла Олена Молодова, голова ГО "Рух та втілення", тренер з альфагравіті та стретчингу. Захід відбувся на високому рівні, подарувавши учасникам приємні враження, потужні емоції та новий досвід! Дякуємо психологічній службі за цікаве та змістовне дозвілля!