«Топ -200»

Віват академія!

Так гучно можна сказати про оцінку діяльності нашого навчального закладу в освітянському просторі країни. За даними проекту «Топ -200», який оцінював якість вищої освіти 200 вищих навчальних закладів України, Полтавська державна аграрна академія посіла 75 місце, а серед аграрних вишів – четверте, пропустивши вперед Національний університет біоресурсів і природокористування України, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка та Таврійський державний агротехнологічний університет.

Серед ВНЗ Полтавського регіону академія на третьому місці. Попереду Українська медична стоматологічна академія та Кременчуцький національний університет ім. Михайла Остроградського.

Експертне оцінювання проводилося за такими критеріями:

• рівень базової загальноосвітньої підготовки студентів,
  • рівень їхньої фахової підготовки,
  • рівень практичного володіння інформаційними технологіями,
  • затребуваність випускників вузів ринком праці.

Так тримати!