Традиційний кубок ректора з КВН

Кубок ректора з КВН  - цей проект уже встиг стати традицією для академії. Цьогоріч організатором заходу стала первинна профспілкова організація студентів.

В перегонах за кубок ректора брали участь шість команд, які представляли усі факультети:

• «Світлофор» - факультет обліку та фінансів;
  • «Чікеряут» - факультет агротехнологій та екології;
  • «Техно льви» - інженерно-технологічний факультет;
  • «Бутери готові» - факультет економіки та менеджменту;
  • «Діти Айболіта» - факультет ветеринарної медицини;
  •  «Кровь с молоком» - факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва.

Суддійство здійснювали запрошені метри КВН міста Полтави:

• голова громадської організації «Творча молодь Полтавщини», редактор Всеукраїнської Відкритої Полтавської Ліги КВН «МАХАЧ», неодноразовий учасник і переможець різноманітних всеукраїнських і міжнародних ліг та чемпіонатів, тріумфатор телевізійного проекту «Розсміши коміка» - Ксенжук Іван Євгенійович;
  • чемпіон Всеукраїнської Першої Української Ліги «АМІК» Відкритої Полтавської Ліги КВН «МАХАЧ», "Галицької ліги", телевизионної ліги КВН "Кавалерка, ліги КВН «КАВЛІН», участник Вищої Украинскої ліги КВН, володар зимового кубку Києва, учасник Кубка Чемпіонів АМІК на XXV фестивалі в м.Сочі, учасник шоу "Розсміши коміка" - Денисов Михайло Сергійович;
  • учасник команди КВН «Байбаки», головний лікар санаторію-профілакторію Олійник Сергій Володимирович;
  • перший голова студентського самоврядування ПДАА- Петренко Максим Олександрович;
  • Голова журі - проректор з науково - педагогічної , наукової роботи, кандидат сільськогосподарських наук, професор кафедри землеробства та агрохімії, заслужений працівник сільського господарства України - Опара Микола Миколайович.

Тема конкурсу «Аграрка - наш дім». Командам були запропоновані три стандартні конкурси: візитівка, розминка, та музикальне домашнє завдання на тему «Лето, сонце, жара».

Протягом більш ніж двох годин у актовій залі звучали чудові жарти та дотепні репризи. Більша частина жартів були присвячені соціальним питанням сьогодення, а також «перлам», які виникали під час навчального процесу, в побуті та на відпочинку студентів.

За підсумками журі, перемогу здобула команда факультету ветеринарної медицини «Діти Айболіта».

На другому місці «Техно льви» з інженерно-технологічного факультету; Третє місце за командою факультет економіки та менеджменту «Бутери готові».

Журі також визначило кращих у номінаціях:

• у номінації: «Найкращий актор» переміг Дєдов Денис;
  • у номінації : «Найкраща акторка» перемогла Світлана Мовсісян.

Обов’язки модератора та ведучої конкурсу чудово виконала аспірант Вікторія Овражко.

До нових зустрічей на сцені КВН.