Відбулась виставка «Агро 2011»

Біля ста студентів та викладачів академії взяли участь у XXIII Міжнародній агропромисловій виставці «Агро 2011» , що

нещодавно відбулася у м.Києві у Міжнародному виставковому центрі.

У рамках виставки студенти та викладачі ознайомилися з експонатами виставки, взяли участь у роботі науково-практичних семінарів, круглих столів, майстер-класів та інших заходів.

Здобутки академії також були представлені експонатами, які відображали освітню, науково-дослідну, винахідницьку та міжнародну діяльність викладачів та студентів.

За участь у виставці академія нагороджена Дипломом учасника та Золотою медаллю за участь у конкурсі «На кращу продукцію, технологію, наукову розробку», а викладачі Тищенко В.М., Бєлявська Л.Г., Калініченко А.В., Смердов А.А. Кулик М.І.- дипломами.

Автобуси для поїздки на виставку надало громадсько-політичне об’єднання «Наш дім – Полтава» та профком академії.