Відвідування поранених

Викладачі кафедри фінансів і кредиту спільно з викладачами кафедри економічної теорії та економічних досліджень та кафедри організації обліку та аудиту провели акцію по відвідування поранених в зоні АТО які в даний час знаходяться в Полтавському військовому гарнізонному шпиталі. На зібрані гроші (710 грн) було придбане печиво, фрукти (яблука, персики, виноград) цукерки, згущене молоко. Все було роздане по палатах. Поранені прибувають щодня. Наприклад, з 04 по 05 серпня прибуло 53 особи  у відділення загальної терапії, хірургії та неврології. Щоденно відбувається виписка і переведення поранених за місцем проживання. Серед найбільш потрібних речей поранені назвали засоби для гоління (пінка, гель, лосьйон) та засоби гігієни – мило, зубна паста, зубні щітки, шампунь, папір. Крім того потрібні дрібні речі – труси, шкарпетки, футболки, рушники. З харчуванням проблем немає. Годують поранених у шпіталі добре. У викладачів які відвідували поранених Сорокотяги С. М., Некрасенко Л. А., Фуги К. А. вцілому склалось задовільне враження від умов в яких вони перебувають.