Всеукраїнська школа молодого профспілкового лідера Профспілки працівників АПК України

06.08.2014 року, відбулося відкриття Всеукраїнської школи молодого профспілкового лідера Профспілки працівників АПК України у м. Києві готель Турист на чолі Сопелкіна  Ігора Сергійовича -
Голови Профспілки працівників агропромислового комплексу України, здійснили поїздку голова ППОС Писаренко С.М. і заступник голови Пікуш А.Ю..
Програма першого дня була насиченою та дуже цікавою. Молодь готова писати своє майбутнє, своєї держави, а отже розвиток, навчання, активний відпочинок і - вперед додому навчати свої колективи! Завтра ще буде... )

Другий та третій день, 7-8 серпня, ШКОЛИ пройшли ще більш насичено - молодь профспілки АПК навчалася й відпочивала. Актуальні теми: лідерство, робота в команді, критика в повсякденному житті, імідж та інше. Робота із досвідченим адвокатом м. Київа – обговорення новоприйнятого, але ще поки не ратифікованого, ЗУ «Про вищу освіту». Екскурсії, зустрічі, прогулянки вечірнім Києвом…. Знайомства, нові симпатії та враження! І, на завершення, святковий обід із врученням СЕРТИФІКАТІВ!А в кінці дня справжній відпочинок профспілкових лідерів у готелі Турист ! Багато емоцій та приємних згадок залишила ШКОЛА та її учасники!