Відкриття Навчально-наукової лабораторії технологій захищеного ґрунту

30 квітня 2024 року на базі кафедри селекції, насінництва і генетики навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології Полтавського державного аграрного університету урочисто відкрили Навчально-наукову лабораторію технологій захищеного ґрунту.  Створення лабораторії ініціювали внутрішньо переміщені особи, які тимчасово проживають у гуртожитках ПДАУ, визначених як місця їх тимчасового розміщення. Проєкт реалізовано в рамках програмного напряму Camp Coordination and Camp management Благодійного фонду "Право на захист" за участі адміністрації ПДАУ.

Цілі діяльності лабораторії:
• залучення ВПО та осіб, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту або окупації, до вивчення  технології вирощування овочевих культур;
• надання їм необхідних теоретичних і практичних базових знань;
• їх ознайомлення із сучасним станом і тенденціями розвитку у сфері організації та управління тепличним господарством.

Для досягнення поставлених цілей у навчально-практичному центрі під керівництвом доцентки Світлани Юрченко організовано спеціалізовані курси короткострокового навчання «Вирощування овочевої продукції в умовах захищеного ґрунту».

У програмі курсів:
• теоретичні та практичні заняття з технології вирощування овочевих культур в умовах захищеного ґрунту;
• ознайомлення із сучасними методами та технологіями тепличного господарства;
• вивчення основ організації та управління тепличним комплексом.

Навчання на курсах є безкоштовним для ВПО та осіб, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту або окупації.

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до співпраці!