Військова підготовка офіцерів запасу: розширення можливостей і перспектив

1 травня 2024 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася зустріч з полковником Кравченком Іваном Віталійовичем, який розповів про військову підготовку офіцерів запасу. Захід зацікавив численних студентів, які прагнуть розширити свої знання та навички, а також здобути додаткову спеціальність.

Під час доповіді полковник Кравченко  детально роз’яснив програму підготовки офіцерів запасу, її переваги та можливості. Він підкреслив, що ця програма дає унікальну можливість студентам:
• отримати другу спеціальність і звання молодшого лейтенанта після закінчення університету;
• розширити спектр потенційних місць  працевлаштування;
• здобути знання та отримати навички, потрібні для лідерства, командної роботи та прийняття рішень у складних ситуаціях;
• навчитися надавати першу медичну допомогу та опанувати ази тактичної підготовки.
Після доповіді студенти мали змогу поставити запитання полковнику Кравченку, на які він вичерпно відповів. Цей активний діалог засвідчив  великий інтерес аудиторії до програми підготовки офіцерів запасу.

Наступною частиною заходу стало практичне заняття, де студенти під керівництвом досвідчених інструкторів навчалися надавати тактичну допомогу, а також збирали / розбирали автомат. Цей практичний досвід  дав  їм змогу закріпити теоретичні знання та відчути себе  військовими.

Захід було завершено підбиванням підсумків та відповідями на додаткові запитання.

Зустріч з полковником Кравченком Іваном Віталійовичем стала для студентів ПДАУ цінним джерелом інформації про військову підготовку офіцерів запасу. Багато з них висловило  зацікавленість у проходженні цієї програми, адже вона відкриває перед ними широкі перспективи для особистого та професійного розвитку.

Важливо зазначити, що програма підготовки офіцерів запасу доступна для студентів усіх спеціальностей.